Lekcje indywidualne

Indywidualne lekcje tańca to możliwość wyboru przez uczestników dowolnego tańca oraz tempa nauki pod okiem instruktora.
Każdy może wybrać w jakim tempie chce się uczyć, a bezpośredni kontakt z nauczycielem, gwarantuje łatwiejsze przyswajanie podstawowych kroków tanecznych.

Jest to idealny sposób nauki dla osób, które chcą się indywidualnie umawiać na lekcje, wtedy, kiedy mają czas. To z myślą o nich przygotowane są spotkania z instruktorem tańca w dopasowanym do nich miejscu, dniu i godzinie.

Taka forma nauki dedykowana jest również dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tańcem, jak również dla tych, którzy już kiedyś tańczyli, a chcą sobie przypomnieć kroki, czy figury poszczególnych tańców.

Lekcje indywidualne są doskonałym rozwiązaniem dla narzeczonych. Podczas spotkań zaplanowany zostanie ich „pierwszy taniec”. Dzięki indywidualnym spotkaniom z instruktorem jest możliwość dopasowania muzyki i choreografii do możliwości i upodobań pary.

Lekcje indywidualne to także uzupełnienie bieżących kursów, w przypadku gdy potrzebne jest nadrobienie materiału lub po prostu uzupełnienie go o bardziej zaawansowane kroki.

Gorąco zapraszamy 🙂